Fx15 Yan Etkileri

fx15 yan etkileri

Fx15 Zayıflama Hapı düzenli ve bilinçli kullanıldığında oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Kullanıcılar ayda 15 kiloya kadar kilo verebilmektedir. Bir çok zayıflama hapı gibi, Fx15 ürünümüzün de yan etkileri bulunmaktadır. Bu yan etkiler kilo vermek için katlanılabilecek yan etkiler 👍😊

Fx15 Yan Etkileri

Ağız Kuruluğu etkisi

Fx15 in yağ yakıcı etkisi metabolizmada su kaybedilmesine neden oluyor. Bu durum ise ağızda kuruluk hissine neden oluyor. Aslında ağız kuruluğu etkisi sizi su içmeniz için teşvik ediyor. Bu yüzden fx15 kullanırken gün içerisinde 3 litre civarında su tüketilmesi öneriliyor.

Halsizlik Yada Enerji Hali

Bu iki farklı etki kişiden kişiye değişkenlik gösterebiliyor. Bazı kullanıcılar gün içerisinde halsizlik yaşarken bazıları ise aşırı enerjik olabiliyor. Bu tamamen metabolizmanın ürüne verdiği tepkiyle ilgili.

İştahsızlık

Bu zaten istediğimiz ve beklediğimiz bir etki. Onun için detaya gerek yok 😊

Kalp Çarpıntısı

Fx15 kullandığınızda metabolizma harekete geçiyor. Yağ yakıyor, İştahsızlık yapıyor ve ödem atmaya başlıyor. Metabolizmanız normale oranla daha hareketli olduğu için nabzınız bir miktar artıyor. Bu bazı kullanıcılarda kalp çarpıntısına neden olabiliyor. bu yüzden fx15, Kalp-damar ve tansiyon hastalarına önerilmiyor.

Uykusuzluk

Fx15 kullanınca normal günden farklı olarak daha enerjik olan kişilerde ilk haftalarda uykusuzluk görülebiliyor.

Bizlere yapılan geri dönüşlere göre bu yan etkiler görülebiliyor. Üretici firma bunları yan etki olarak belirtmiyor lakin bizler müşterilerden aldığımız yorumları paylaşarak fx15 kullanacak kişileri bilgilendiriyoruz.

Fx15 kullanıyorsanız ve bunlar haricinde yaşadığınız bir yan etki varsa eğer bizlere yorumlarda belirtebilirsiniz. Diğer kullanıcıları da bilgilendirmiş oluruz böylece. Detaylı destek için bize telefon numaralarımız yada canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir